پیشگیری از تهدید

بهره‌برداری جامع، تروجان و حفظ فرمان و کنترل برای شبکه شما

سازمان‌ها با حملات مکرر تهدیدکننده‌ در سراسر جهان روبرو هستند. امروزه مهاجمان به دارایی‌های خوبی مجهز شده‌اند. آنها از روش‌های گریز برای موفقیت در بدست آوردن جای ثابت در شبکه استفاده می کنند، حجم بالا و حملات پیچیده در حالی انجام می‌شوند که در دفاع سنتی سازمان قابل مشاهده نیستند، بسته‌های پیچیده، نرم‌افزارهای مخرب چندگانه و رمزنگاری برای محوله‌های چندمرحله‌ای و سرعت انتشار DNS استفاده می کنند.

هدف از ایجاد پلت‌فرم امنیتی نسل جدید Palo Alto Networks®، ارائه خدمات پیشگیری تهدیدهای شبکه‌ها است که از فازهای مختلف حمله محافظت می‌کنند:

  •  کلیه ترافیک‌ها را در متن کامل برنامه‌ها و کاربران اسکن می‌کند.
  •  در هر مرحله از چرخه زندگی سایبری از تهدیدها جلوگیری می کنند.
  •  معماری اسکن یکپارچه اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت، کارایی افزایش یابد.
  •  برای کشف تهدید تازه به طور خودکار و روزانه به‌روزرسانی می‌شود، از طریق پیشگیری‌های موجود در 300 ثانیه برای بدافزار جدید و بهره برداری از طریق سرویس WildFire™ به عنوان سرویس تحلیل تهدید مبتنی بر ابر استفاده می کنند.
  •  امضای فرمان و انقلاب کنترل خودکار که در مقیاس و سرعت دستگاه ارائه می‌شود.

با بدتر شدن شرایط، محصولات امنیتی شبکه از همان استراتژی‌های دفاعی استفاده می‌کنند که پیش از چشم انداز تهدید استفاده می‌کردند. ترافیک تنها در درگاه‌های خاص بررسی می‌شوند، در حالی که افزودن دستگاه‌های تک عملکردی به پشته دفاعی باید به حل مشکل خاص کمک کند، منجر به عملکرد ضعیف می‌شود. این وضعیت خطرناکی را پشت سر گذاشته است، حفره‌های شکاف در مقابل دفاع از شبکه وجود دارند، زیرا پاسخ‌های امنیتی شکست خورده‌اند و مدیریت آن مشکل است، در حالی که مهاجمان به طور فزاینده‌ای در آن نفوذ می‌کنند.

برای مطالعه کامل مقاله لطفاً pdfاینجا را کلیک کنید.